• O nas

NIEGRZESZNY WSTĘP

 

W biblijnym świecie Ewa namówiła Adama do grzechu szepcząc o kuszącym jabłku. 

Wiecie jaki był ciąg dalszy.

Czasy się zmieniły ale nas temat związany z kuszeniem fascynuje od dawna. 

Temat Raju też jest nam bliski. Zapraszamy serdecznie na nasze łamy, gdzie opowiemy Wam z perspektywy Adama i Ewy jak zgrzeszyć aby nie zostać z Raju wypędzonym, a wręcz przeciwnie….aby jak w owym Raju jak najdłużej pozostać. 

 

Z wypiekami na twarzach będziemy pokazywać Wam kolejne nowości ze świata seksu. Podpowiemy jak i z czyją pomocą osiągnąć niesamowity orgazm, co z magicznym punktem G, jaka jest różnica między dildo a wibratorem, kto wymyślił kulki analne i czy gejsze owe kulki noszą (czy może noszą kulki gejszy?).

 

Nasze-Wasze intymne miejsce to nie jest standardowy sex shop (chociaż standardowemu sex shopowi nie jesteśmy przeciwni), to dyskretny sklep erotyczny, adresowany do „niegrzecznych”kobiet i równie „niegrzecznych” mężczyzn. To miejsce przyjazne każdej fantazji erotycznej, w którym wyposażeni w odpowiednie gadżety, skropieni afrodyzjakami przeniesiecie się prosto na sceny jakie podpowiada Wam nieograniczona wyobraźnia. 

My spowodujemy jedynie, że każde z Waszych doznań będzie niezapomniane, albo może wręcz przeciwnie…stanie się na tyle intensywne, że pełni wstydu będziecie chcieli o nim…jak najszybciej zapomnieć? 

 

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu.


TOPOWE MARKI W SENTIMO

20_1240x400-baner-erotizo-1-.png

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep tylko dla osób pełnoletnich. Wchodząc, potwierdzasz, że masz 18+ lat.