Jeżeli dostąpiliście zaszczytu zorganizowania wieczoru panieńskiego bądź kawalerskiego to jest to zadanie tak samo ekscytujące, co…stresujące: jakie gadżety wybrać, gdzie zorganizować imprezę i co sprawi, że na długo pozostanie ona w pamięci przyszłej Panny lub Pana Młodego? To pytania spędzające sen z powiek każdego organizatora/organizatorki. Wiadomo, że ambitnie chcemy aby była to wyjątkowa noc, natomiast to, że zostaniecie skrytykowane przez część grona najbliższych „psiapsi” to też wiadomo ;) 

W każdym razie-nie należy się przejmować, a….realizować dobrze przemyślany plan. Aby było niezapomnianie…musi być wyjątkowo. 

Nie wystarczą dmuchane lalki, kluby gogo, tatuaże, lizaki, bodystocking jako niespodzianka czy inne gadżety erotyczne jeżeli nasza wizja mocno odbiega od charakteru albo zamiłowań bohatera wieczoru. Nie raz byliście pewnie świadkami… przedstawienia gdzie rozemocjonowane dziewczęta biegały pół-nagie i pół-trzeźwe pomiędzy klubami bawiąc się wyśmienicie i ciągnąc za sobą zażenowaną i spiętą bohaterkę wieczoru. A nie tak miało to wyglądać. Tak więc kochani w wieczorze kawalerskim czy wieczorze panieńskim, najważniejszy jest…..bohater imprezy. Jeżeli lubi i nie ma nic przeciwko niegrzecznym i najbardziej wyuzdanym gadżetom erotycznym, to….wszystkie znajdziecie je u nas. Jeżeli zaś bohater lubi gry i święty spokój to…gry też mamy. O święty spokój musicie zadbać Wy.